Tez Düzenleme

Mezuniyet-bitirme, lisansüstü ve doktora süreçlerinizde yaptığınız araştırmalar sonucunda büyük emek vererek yazdığınız akademik tezlerinizin ve projelerinizin bilimsel yönü kadar dil ve anlatımı da önem arz etmektedir. Bunun için 20 yıllık tecrübeye sahip uzman ekibimizle tez düzenleme hizmeti vermekteyiz.
 

Tez Düzenleme Merkezi 

Tez yazım süreci, bir öğrencinin akademik kariyerinde önemli bir dönemeçtir ve bu süreçte yazılan tez, öğrencinin uzmanlık alanını ve bu alandaki bilgi düzeyini ve ortaya koyar. Ancak, tez yazma süreci genellikle zorlu ve zaman alıcı olabilir. Bu noktada, tez düzenleme merkezimiz, öğrencilere profesyonel destek sunarak tezlerini daha etkili ve düzenli bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olur.
 
Tez düzenleme merkezimiz, deneyimli editörleri ve akademisyenleri ile öğrencilere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında dil ve imla düzenlemesi, format kontrolü, literatür taraması ve metodoloji analizi gibi konular bulunmaktadır. Editörlerimiz, tezinizin akademik standartlara uygunluğunu sağlamak için özenle çalışır ve akıcı, anlaşılır, bağlamdan kopmayan bir bütünlük içinde; bilimsel bir dille ve yazım-noktalama hatası olmadan yayımlanmasına katkı sağlarlar.
 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Uzman Kadro: Tez düzenleme merkezimiz, alanında uzmanlaşmış editörleri ve akademisyenleri bünyesinde bulundurur.
 • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Tezlerinizi belirlenen süre içinde düzenleyerek zamanında teslimat garantisi sunar.
 • Gizlilik ve Güvenlik: Müşteri bilgilerini koruma politikamızla, müşteri bilgilerinin gizliliğine özel önem veririz.
Tez yazım sürecinizde profesyonel destek almak, başarıya giden yolda önemli bir adımdır. Tez düzenleme merkezi olarak öğrencilere güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet sunarak akademik başarılarını desteklemekteyiz. Tezinizin en iyi şekilde hazırlanması için bize başvurun ve akademik hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.
 

Tez Düzenleme Nasıl Yapılır?

Tezinizin veya projenizin üniversitenize ait tez yazım kılavuzuna göre düzenlenmesi gerekmektedir. Bunun için tezinizle birlikte enstitünüzün tez yazım kılavuzunu da bildirmeniz gerekmektedir. Teziniz veya projeniz bu kurallara göre düzenlenecektir. Ancak, tezinizle ilgili aşağıda belirtilen işlemleri ayrı ayrı da yaptırabilirsiniz:
 
 • Biçimsel özelliklerin (sayfa ölçüleri, ön ve arka kapak) düzenlenmesi
 • “İçindekiler”in hazırlanması
 • Tablo ve şekiller listesi oluşturma
 • Geliştirici ve düzenleyici redaksiyon
 • Son okuma
 • Metindeki atıfların düzenlenmesi
 • “Kaynaklar” sayfasında kaynakların gösterimi ve kontrolü (APA 6, APA 7, MLA, VANCOUVER, HARVARD, CHICAGO vb.)
 • Kaynak eşleştirme
 • Kaynak düzenleme
 • Kaynaklardaki eksik bilgilerin taranarak bulunması
    Hazırlanan tezleriniz veya projeleriniz; uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak paragraf ve metin boyutunda tam bir anlam bütünlüğü içerisinde, Türkçe cümle yapısına uygun, dil bilgisi hatalarından arındırılarak, yazım ve noktalama yanlışlıkları düzeltilerek hazırlanmaktadır. Yapılan düzeltmeler sırasında sizinle iletişim kurulmakta, bazı düzeltmeler için sizden alınan onay sonrasında tezinize son hâli verilmektedir. Ayrıca, tezin enstitü tarafından onaylanmasına kadarki süreçte gereken düzeltmeler de tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.
 

Tez Düzenleme Fiyat 

Birçok öğrenci için merak edilen konulardan biri de tez düzenleme fiyatlarıdır. Tez düzenleme hizmeti alınırken, hem uygun fiyatla hem de kaliteli hizmet sunan bir kuruluşun seçilmesi önemlidir. Öğrenciler, tez düzenleme hizmeti alırken genellikle bütçelerini de göz önünde bulundururlar. Biz, tez düzenleme merkezi olarak kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlarla hazırlayarak öğrencilere ekonomik bir seçenekler sunuyoruz. 
 
Fiyatlandırmamız, öğrenci dostu politikalarla belirlenmiştir ve öğrencilerin maliyetleri kontrol etmelerine olanak tanımaktadır. Tez düzenleme fiyatlarımız, tezinizin uzunluğuna, düzenleme sürecinin karmaşıklığına ve teslimat süresine göre değişiklik gösterir. Ayrıca, öğrencilere özel indirimler ve ödeme seçenekleri sunarak bütçelerine uygun bir hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.
 
Tez düzenleme hizmeti alırken kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulmak önemlidir. Tez düzenleme merkezi olarak, bu dengeyi sağlamak suretiyle öğrencilerin akademik başarılarına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tezinizi, tez düzenleme merkezimize gönderin ve kaliteli hizmetin keyfini uygun fiyatlarla yaşayın.
 
NKM Redaksiyon olarak, uzman ekibimizle tezlerinizi düzenleme konusunda size profesyonel destek sunuyoruz. Akademik metinlerinizi daha etkili hale getirmek ve yazım hatalarını minimuma indirmek için buradayız.